Baş Omuz Masajı Bakırköy

Enzimi bildim bileli migren ağrısı çekiyorum. Özellikle nemli havalarda ağrılarım ayyuka çıkıyor, hayatı bana zindan ediyordu. Ta ki Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanışana kadar. Migren ağrılarımdan tamamen kurtuldum diyebilirim. Yine rüzgarda kadınında hafif ağrılarım oluyor ama ağrı kesiciler ile halledebiliyorum. Önceden asla böyle bir şansım olmazdı. Hatta kaç kere ağrılarım yüzünden oturup ağladığımı bilirim. Bana baş boyun ve omuz masajı uygulandı. Vücudun ağrı noktalarına uygulanan masaj daha doğru bir teknik. Ama bunu maalesef pek çok masaj salonu bilmiyor. O yüzden Bakırköy Masaj Salonu ile tanıştığım için çok şanslıyım.

Spa Hizmeti İle Güzelleşin

40’lı yaşlara yaklaşınca yüzümde çeşitli lekelenmeler oluşmaya başlamıştı. Bu lekeler yüzünden makyaj yapmadan dışarıya çıkamıyordum. Bakırköy spa merkezi sayesinde lekelerimden de kurtuldum. Nasıl mı? Tabi ki Spa sayesinde. Aslında spayı çok önceden de denemiştim. Ama hiçbir ise yaramamıştı. Çünkü yapanlar çok bilgisizdi ve yer de çok pisti. O yüzden bir daha gitmedim. Ama burası inanılmaz temiz ve konforlu bir yer. Üstelik spa uygulayanlar da alanında profesyonel kişiler. Çoğu yurtdışında bu işin eğitimini almış kişiler. Eğer siz de geçmeyen cilt lekelerinden ve sorunlarından şikayetçiyseniz kesinlikle buraya gelmelisiniz.

Güler Yüzlü Çalışanlar

Bence rahatlamanın ilk etabı güler yüz ve hoş sohbetle başlıyor. Zaten sizin için en uygun tedavi yöntemini bulmaları için bu şart. Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezinde durum tam olarak böyle ilerliyor. Siz içeri girer girmez zaten mükemmel karşılanıyorsunuz. Akabinde sağlık alanında eğitim görmüş arkadaşlar vücudunuzu yarıyor ve gerçek ağrı noktalarını buluyor. Buna göre de hangi masaj tekniğinin uygulanacağına karar veriliyor. İsterseniz Türk Hamamı hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.