Bakırköy Spa

Bakırköy Spa Yıllardır bel ve boyun ağrısı şikayetlerin vardı. Hangi doktora gittiysen çare bulamadılar. Verdikleri ilaçlar bir Süre etki ediyor ama sonra yine ağrılar nüksediyordu. Bakırköy masaj salonu sayesinde ağrılarım hafifledi. Bir arkadaşım önerdi. İlk önce doktorların geçiremediği ağrıyı onlar mi geçirecek dedim ama inanın önyargılı davranmışım. Gittiğim ilk gün bile hissettim o hafifliği. Bir kere çalışanlar gayet eğitimli, işinin ehli kişiler. Yâni ağrı noktalarını ve vücudun şifa noktalarını çok iyi biliyorlar. Ben uzun yıllar bilgisayar başında çalıştığım için boyun ağrılarım çok oluyordu. Hatta geceleri ağrıdan uyandığını biliyorum. Ama bu salon sayesinde ağrılarım hafifledi. Artık ben de rahat uyku uyuyabiliyorum.

Masaj ve Spa Bir Arada

Yine bel ağrılarım için de spaya ek masaj uygulanıyor. Spada vücut su ile genleşiyor, bu sayede masaj daha etkili bir hale geliyor. Bana uygulanan refleksoloji masajı özellikle bel ağrısı şikayeti ilanları ilgilendiriyor. Salondan çıktığınızda yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz. Eşim de bu salona geliyor, bel fıtığı ağrıları arttığında. İlaçtan daha iyi bir yöntem var ize o da kesinlikle masajdır. Eğer masaj salonu seçiciliğiniz var ise Bakırköy spa merkezi tam size göre. Çünkü son derece temiz bir yer. Çalışanları da kibar ve bilgili. Ev konforunda masaj hizmeti alabiliyorsunuz.

Anksiyeteye Masaj İle Son

Değinmek istediğim diğer bir konu ise anksiyete. Benim anksiyete sorunum vardı. Kalp çarpıntısı ve sürekli bir şeyler olacak korkusu. Masaj sayesinde bu hastalıktan da kurtuldum. Masaj vücudun dinç kalmasını ve beynin daha sağlıklı çalışmasını sağlıyor. Stres depresyon sonrası böyle bir rahatsızlığınız oluştuysa dermanı kesinlikle masajda. Ben de ilk duyduğumda şaşırmıştım ama bu salondaki eğitimli kişiler tarafından masaj yapıldığında hemen hissediyorsunuz. Kafanıza daha az şey takıyor, daha iyi ve güzeli düşünüyorsunuz. İstanbul’da onlarca masaj salonu var. Belki çoğunu denemişimdir. Ama Bakırköy masaj salonu kadar temiz, bilgili ve izini iyi yapan bir müessese ile karşılaşmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.