Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Spa Uyku Sorunuma Çözüm Oldu!

Bakırköy Spa Uyku Sorunuma Çözüm Oldu!

Uykusuzluk veya uyuyamama ne büyük bir sorunmuş meğer! İlk önceleri bir kaç saatle başlayan uykusuzluk artık gittikçe büyük sorun haline geldi. Gece 23:00’da yatağa girsem dahi uykuya geçişim sabah 05:00’i buluyordu. Gündüz çalışan biri için epey büyük sorun! Bu sorunun nedenlerini araştırdım. Çevremde herkes mis gibi yatağında uyurken ben evin içinde sabahlara kadar uyuyamama çare aramaya başladım.

Artık işimi aksatıyordum. İşten gelip 2 saat uyuyup sonra sabaha kadar bu olay rutine dönmeye başladı. Bir arkadaşım bunun psikolojik bir sorun olduğu ve terapiste gitmemi önerdi. Onuda yaptım aylarca kutu kutu haplarla yaşadım. Bu ilaçlar uyutuyordu fakat bağımlılık yaptılar. Devamlı uyumaya başladım. Ne işimde ne de sosyal çevremle alakam kalmadı. Araştırma yapmaya başladım masaj teknikleri uyku sorununda etkiliymiş! Çok sevindim ama bu masajları yapacak bir profesyonele ihtiyaç olduğu için masaj salonu aramaya başladım.

Bakırköy Spa Masajla Uyku Getirme Hayata Döndürdü!

Hayatımın dönüm noktası desem doğru olacak! Uyku sorunum için uzunca araştırmalarım sonunda Bakırköy Spa ile uyku sorunum artık tarihe karıştı! Öncelikle bu sorunu yaşayanlar kesinlikle yalnız olduğunuzu düşünmeyin! Bende sizler gibi bu konuda tek olduğumu sanıyordum çünkü çevremde kimse bu sorun ile karşılaşmamıştı. Spa merkezi masajla uyku getirme tekniği ile kısa sürede sorunumu çözdü.

Masajda kullandıkları özel yağlar, masörün parmakları sanırım uyku sinir sistemini tespit etmesi bu sorunuma çare oldu. Artık normal insanlar gibi yatağa girdiğimde uyuyabiliyorum. Arkadaşlarım ile keyif içinde bol kahkahalar atarak vakit geçirebiliyorum. İş konusuna gelince uzun zamanın verdiği uykusuzluk sorunu çözüldü ve işime adapte olduğum için terfi bile aldım.  Eğer, spa masaj fiyatları konusunu merak ediyorsanız çok güzel kampanyaları oluyor. Oldukça uygun fiyatlarla seanslarıma devam ediyorum. Kısaca hayata yeniden döndüm. İşinin ehli sihirli parmakları olan masörüme sonsuz teşekkürümü sunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları başlıklı makalemizde masaj, spa ve etkili masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

05 Aralık 2019
126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Sevda yilmaz dedi ki:

    Bakırköy masaj sitesi olarak gerçekleri veden bir bakirkoy spa merkezidir. Istanbul en gozde olan bakırköy masaj salonu olarak hizmet veren bir site

BİR YORUM YAZIN