Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy SPA Salonu Masaj ve Cilt Bakımı

Bakırköy SPA Salonu Masaj ve Cilt Bakımı

Bakırköy SPA Salonu Masaj ve Cilt Bakımı Son günlerde aynada kendimi gördüğümde daha yaşlı biri ile karşı karşıya kalmak depresyona sürüklemeye başladı. Bu durumum için bir çözüm ararken karşıma çıkan Bakırköy SPA salonu ile tanıştım. İlk olarak bilgi almak maksadıyla ziyaret ettiğim SPA salonunda inanılmaz enerjilere sahip insanların güzel ve tebessüm eden yüzleri arasında kalmıştım. Yaşadığım dünyadan ayrı bir yere fırlatılmış gibi hissediyordum. Var olan her yüzde güzellik dikkatimi çekti.
Danışmadan uzman masöre yönlendirildim ve gerekli görüşmeleri gerçekleştirdim. Uzmanın açıklamaları ve konuya hakim oluşu dikkatimi cezbetti. Cilt uygulamalarında son dönemlerde çıkan merdiven altı durumlarından rahatsızlığımı bildirince salonun her yerini dolaştık ve merak ettiğim her şeyi giderdim. İçim gerçekten çok rahatlamıştı, bilgi almak için girdiğim salondan masaj ve cilt bakımı uygulama takvimimi oluşturarak ayrıldım.
Tama.Ki Masajı İle Cildim Işıl Işıl
Hem masaj hem de cilt bakımı tercih ettiğim için Tama.Ki masajını tercih ettim. Japon kökenli olarak yapılan masajı alanında uzman masörler tarafından uygularken masaj ve cilt bakımı da sağlanıyor. Masajdaki ilk seansımda buhar makinesi kullanıldı. Buhar ile vücutta bulunan negative iyonlar rahatlatıldı. Cildimdeki kan dolaşımı sağladığı sıcaklığı hissettim. Özel terapide kullanılan hoş kokulu yağlar zihnimi ve cildimi rahatlattı. Masajın bazı kısımlarında cildime nemlendirici kremler uygulandı. İlk seanstan çıktığımda cildim daha berrak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuştum. Masaj ve cilt bakımı besleyici serumlarla uygulanıyor.
Seansların ardında cildimde bulunana ölü derilerden tamamen kurtulmuştum. Dermatolog kontrolünde uygulanan krem ve serumlar ile uygulanan masajda fizyolojik akıntılar olarak tanımlanan ter ile oluşan lekelenme ve cilt bozuklukları ortadan kayboldu. Cildimdeki renk tonu eşitlendi ve kan akışını hisseder haldeyim. Zihinsel süreci de bulunan masajda hem bedensel hem de cilt görünümü olarak çok daha sağlıklı hale geldim.

Bir önceki yazımız olan Ataköy SpaMerkezine Tam Not başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

14 Aralık 2019
72 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN