Bakırköy SPA Merkezi Stres Atıyor

Masaj yaptırırken bir çok etkiyi bir arada görmekteyiz. Masaj fiziksel bir uygulama olduğu kadar aynı zamanda psikolojik de etkisi oldukça fazla olan bir tedavi uygulamasıdır. Her tedavi noktası elbette ki doktor kontrolü ile teşhis edilip tedavisine başlanılması gereken bir durumdur. Fakat Bakırköy SPA merkezi masaj uygulaması iyileşme süreci artırıcı özelliği ile ek tedavi olarak görülebilir. Masaj uygulaması özellikle fiziksel tedavilerde çokça etkilidir. Son dönemlerde ise masajın fizyolojik etkileri bilinen bir gerçek iken psikolojik yönleri de ele alınmış ve birden fazla etkisi ortaya çıkmıştır. Profesyonel uygulama ve uzman ekip ile İstanbul’ da bulabileceğiniz nefes alama alanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Masaj esnasında uygulanan hareketler, kan akışını daha düzenli hale getirecektir. Aromatik yağ uyumu ile uygulanan masajların yanı sıra, rahatlamanın kokularla beraber oluşması ilk olarak bilinç altınızı rahatlatacak sonrasında vücudunuza tesiri ile bir bütünlük kazanacak eylem ile seans sonunda tartışılamaz rahatlamaları Bakırköy SPA merkezi sizlere sunmaktadır.

Masaj uygulamalarının temelindeki yarar, kan dolaşımını hızlandırmaktır. Dolaşımın hızlanması kan hücrelerinin artmasına, hücrelerin artması ise kandaki oksijen miktarını çoğaltacaktır. Oksijenin yaşam kaynağı oluşu masaj kaynağını oluşturmaktadır. Her oksijen miktarı ile beraber vücutta var olan birden fazla sağlık sorunu giderilerek iyileşme süreci başlamaktadır.

Masaj Donanımları

Masaj uygulamalarında bazı teknik noktalar önemli olduğu kadar donanım da önem arz etmektedir. Masaj salonları temel donanımları ise;

  • Masaj masası,
  • Aromatik yağlar ( %100 bitkisel yağlar )
  • Masaj havluları ( kullanım ve hijyen noktası %100 olan )
  • Masaj aletleri ( her masaj için farklılık göstermektedir.)

Donanım, teknik ve ortamın sağlanmasının ardından Bakırköy SPA merkezi doğru teşhislerin ardından doğru masaj yöntemini uygulamaya koyulmaktadır. Ekip liderleri ile oluşturulan masaj ekibi sizleri beklemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.