Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları

Fiziksel ve ruhsal iyileşme sürecinde şifası kanıtlanmış olan masaj türleri çokça tercih edilmektedir. Bakırköy SPA merkezi masajlarında özenli bir donanım ve uzman kadrosu ile profesyonel masajlar uygulanmaktadır. Birey uzman ekip lideri ile görüşmeye alınmasının ardından masaj seçeneği belirlenir ve masaj seansına göre uygulama başlatılır. Masajın kişide uyandıracağı temel sonuçlar;

  • Bireysel dinginlik,
  • Sağlıklı karar verme,
  • Kişisel öz güven kazanma,
  • Kendini daha güzel hissetme,
  • Doğru düşünme ( Konsantre yükseltme ).

Gibi birçok olumlu değişimleri beraberinde getirir. Kişiler modern çağın yoğun yaşanmasının bir sonucu olarak karşılaştığı tüm zor problemler ile yaşadığı sıkıntıyı baştan ayağa atarak rahatlamaktadır. Bu nedenle masaj çeşitleri çok çeşitlik gösterirken her çeşitte uygulama alanı da farklılaşmaktadır.

Uygulanan Bazı Masaj Çeşitleri

Bakırköy Spor masajı, bölgesel uyarıcıların uyarılması ile uygulanan bir masaj türüdür. Masajda püf nokta bölgesel olarak uygulanacak yerlere yeteri kadar bası yapmaktadır. Bası miktarının fazla olması faydadan çok zara sağlamaktadır. Zayıflama yönteminde de tercih edilen masaj spor öncesi ve sonrası uygulamada da vücudu dinginleştirir.

Bakırköy Thai masajı, Çin ve Hindistan bölgelerinde çokça uygulanan bir masaj türüdür. Çakra açmada uygulanan bu masaj bioenerji ile hayat enerjisi akışını sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle Thai masajı uzman ellerde yapılmalıdır. Masaj genel olarak el ve avuç içi kullanımı ile sağlanılmaktadır. Uygulana bası gevşeme ve tamamen stresten uzak bir aura çalışmasıdır.

Bakırköy Selülit masajı, özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Anti selülit masajı olarak da bilinen masaj vücutta oluşan portakal görünümünü yok ederken vücutta oluşan ödemi de atarak cildi sağlıklı bir görünüme kavuşturduğu gibi hem kilo kaybı sağlar hem de oluşan toksinlerin atımı ile rahatlama sağlanır. Masaj uygulanan bölgelerde duruş daha diri ve pürüzsüz görünüme kavuşur.

 

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Sıcak Taş Masajı başlıklı makalemizde Bakırköy, bayan ve eve gelen hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

3 thoughts on “Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları

  1. Merhaba bakirkoy spa olarak tam olarak nrrde yeriniz bakırköy masaj salonlarinsa mutlu son gibi gereksiz ücret aliyorlar paraniz varsa ona gore masaj yapiyorlar masoz bayan ve bayan masoz lerin yer aldigi bir yer olmus bakirkoy vr ataköy sizin yerinizdrn yararlanmak. Istiyoruz… Tam olarak nerede yeriniz acaba bilgi verirseniz seviniriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts