Bakırköy SPA Merkezi İle Zayıflayama

Birçok kişi masajı, en bilinen yönü ile iyileştirme durumundan dolayı tercih etmektedir. Masajın iyileştirici tarafı olduğu kadarıyla hoşunuza gidecek birden fazla yönüyle karşımıza çıkmaktadır. Fizyolojik açıdan çok fazla etkileri kanıtlanmış olan masajlarda Psikolojik etkilerde görülmeye başlamışken özellikle hanımlar tarafından çokça tercih edilen bir yönü ile de karşımıza çıkmaktadır. Bakırköy SPA merkezi, masajlardaki seçenek yelpazesinin en değerli taşı olarak adlandırdığı Lenf Drenaj masaj seçeneği ile hem iyileşme sürecini uygulayıp hem de kilo verme imkanını değerli müşterileri ile buluşturmaktadır.

Lenf Drenaj masajı etkisini uzun yıllar önce kanıtlamış bir uygulama masajıdır. Masajdaki asıl amaç vücudunun hem fizyolojik hem de psikolojik olarak aynı zamanda rahatlatmayı sağlamaktadır. Amacındaki hedef doğrultusunda da istenilen sonucu göstermektedir. Masajın bilinen faydalarının dışında bilinmeyen daha bir çok faydası olduğu da düşünülmektedir. Masajın önemli noktası, doğru ellerde uygulanılmasıdır.

Bakırköy SPA merkezi, lenf dolaşım sisteminde dolaşım sürecini hızlandırarak vücut da bulunan toksin ve ödemlerin dışarı atılmasını sağlayarak iyileştirme sürecini hızlandırır. Detoks etkisi ile sağlık problemleri indirgediği gibi metabolizmada sağladığı fayda işle de işlevinin hızını artırıcı ve yağ yakmaya yardımcı olur. Daha zayıf bir vücuda sahip olmanızı sağlarken zayıflamada sağlanacak bir selülit durumunu da yine Lenf Drenaj masajı ile çözüme ulaştırmış oluyorsunuz.  Masaj uygulamasında kan dolaşımın hızlanması ve yeni oksijen oluşumu ile canlılık sağlanmaktadır. Kandaki değişim damar genişlemesine bu oksijen miktarı aynı anda daha fazla miktar barındırması ile de bu durumu en etkili şekilde çözüme ulaştırır. Vücuttaki kolajen etkisi ise masajın bir diğer faydasıdır. Genel etkisi ise;

  • Vücuttaki var olan dolaşım bozukluğunu düzeltmek
  • Vücuttaki dengeyi sağlamak
  • Vücudu gevşetmek
  • Metabolizmayı çalıştırmak
  • Detoks etkisi yaratmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.