Bakırköy Spa Masaj Hizmeti ve Masaj Çeşitleri

Bakırköy spa masaj hizmeti ve masaj çeşitleri konulu yazımız içerisinde spa merkezinde verilen profesyonel masaj hizmetinden ve burada deneyimleyebileceğiniz özel masaj tekniklerinden bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi gündelik tempo içerisinde vücutlar hem yorulabiliyor hem stres kaynaklı olarak gerilebiliyor hem de bazı ağrılarla başa çıkmak zorunda kalabiliyor. Benim de hem işim dolayısıyla kaslarımda gerginlik hem de vücudumda her gün baş gösteren yeni bir ağrı oluyordu. Ancak bu spa merkezinde yapılan özel masaj tekniklerinin, hem vücuttaki gerginliğin atılmasında hem de belli kronikleşmiş ağrıların bile tedavi edilip rehabilite olabildiğini gördüm ve deneyimledim.

Bakırköy spa masaj hizmeti ve masaj çeşitleri, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı başarıyor. Deneyimlediklerimden sonra size önerebileceğim harika bir masaj merkezi olduğuna inandığım Bakırköy Spa merkezi, uzman ellerden çıkma pek çok masaj tekniği üzerinde çözüme varabilen masajlar uyguluyor. Bu masaj teknikleri, bel, boyun, bacak, kol, baş ağrısı gibi pek çok ağrıya iyi gelebilecek bir yöntem üzerinden yapılıyor. Bu arada çok sevilen masaj çeşitleriyle de tek tek tanışıyorsunuz. Her biri, bir diğerinden özel ve çözüm odaklı olan bu masaj tekniklerini deneyimlemek için firmanın sitesine ve iletişim bilgilerine ulaşıp, bir randevu oluşturmanız yeterli oluyor.

Bakırköy Spa Merkezi Masaj Teknikleri

masaj-teknikleri
masaj-teknikleri

Bakırköy Spa Merkezi masaj teknikleri arasında Uzak Doğu’dan farklı coğrafyalara kadar uzanan ve temelini çok eski çağlardan alan masaj teknikleri yer alıyor. Her bir masaj çeşidi ise farklı bir soruna çözüm olabilmek için uygulanıyor. Benim bu profesyonel masaj merkezinde zaman içerisinde deneyimlediğim masaj teknikleri arasında ise vücut masajı, uzak doğu masajı ve bali masajı yer alıyordu.

Elbette merkezde uygulanan profesyonel masaj teknikleri bunlarla sınırlı kalmıyordu. Ancak en özelleri arasında bu masaj çeşitlerinin yer aldığını ve uygulandıktan kısa bir süre sonra ağrı ve sorunlarınızın ortadan kaybolduğunu söyleyebilirim. Bunun en büyük nedeni ise profesyonel ve uzman bir ekibin müşterilerine son derece kaliteli bir hizmet sunuyor olmasından ileri geliyor. Buna göre Bakırköy Spa merkezi masaj teknikleri arasında yer alan bu üç seçeneği şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Vücut Masajı: Genel vücut masajının sayesinde deneyenler tüm vücut ağrılarından kurtulabiliyor. Özel yağlarla yapılan bu masaja düzenli olarak devam etmek gerekiyor. Düzenli şekilde devam edildiğinde fıtık gibi pek çok ağrının ortadan kaybolması sağlanabiliyor.
  • Uzak Doğu Masajı: Merkezde özellikle zayıflamak ve düzgün bir forma kavuşulması için bu masaj tekniği tavsiye ediliyor. Yorulmadan ve vücutta rahatlama sağlanarak zayıflamak mümkün oluyor. Sıkma ve ovma haraketlerinin yerine bu teknikte esnetme ve germe hareketleri uygulanıyor. Vücudun enerji akışını da düzenlemeye yardımcı olabiliyor.
  • Bali Masajı: Sandal ağacı, yasemin ve aloe gibi dünyanın belki de en güzel kokularını yayan yağlar ile masaj başlıyor. Bitkilerle yapılmış olan peeling sayesinde arınıyorsunuz. Bali dağlarından gelmiş olan çiçeklerle de bir banyo yaparak rahatlıyorsunuz. Özel tekniklerle uygulanan bu masaj, hem rahatlamaya hem de pek çok ağrıya iyi gelen bir masaj uygulaması oluyor. Bakırköy Spa Merkezi masaj teknikleri arasında da öze bir yere sahip bir masaj olarak çok tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.