Bakırköy Protez Tırnak Bakım Merkezi

Bakırköy protez tırnak bakım merkezi hizmetimiz sayesinde, sizlerde daha bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Tırnakları uzamayan ve uzatmakta sorun yaşayan daha şekilli bir tırnaklara sahip olmak isteyenler için idealdir. Farklı renk ve desenlere sahip protez tırnak ile istediğiniz bakımlı tırnaklara kavuşabilirsiniz. Doğal bir estetik görünüme sahip protez tırnak ile gerçeğini ayırmak kolay değildir. İlgili tırnağı taktıktan sonra da, günlük hayatınızdaki işlevleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Araba kullanımı ya da bilgisayar-daktilo yazımı vb. herhangi bir sorun yaşamazsınız. Protez tırnak ile takma tırnak arasındaki fark ise; takma tırnak, tırnağın dibine uygulanır fakat protez tırnak, tırnakların ucuna takılır. Yani doğal tırnağınızın büyümesine, hava almasına engel bir durum olmaz. Birkaç ay içinde ise doğal tırnaklarınızı uzatmanıza da yardımcı olacaktır.

Bakırköy Protez Tırnak Bakım Uygulamaları

Protez tırnak, iki farklı uygulama ile yapılır. Akrilik ve jel sistem olmak üzere iki ayrı alana sahiptir. Bakırköy protez tırnak bakım uygulamaları kapsamında her ikisine de merkezimizde ulaşabilirsiniz.

· Akrilik protez tırnak: Tırnakların ucuna, kişinin istediği kadar plastik tırnak yapıştırılır. Daha sonra, plastik tırnak akrilik malzeme tamamlanır. Törpü işlemi uygulanır ve oje sürmeye uygun bir hale getirilir.

· Jel protez tırnak: Tırnakların ucuna istenilen uzunlukta plastik tırnak yapıştırıldıktan sonra, üzerine birkaç kat jel malzeme uygulanır. İşlem yaklaşık, bir buçuk-iki saat sürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.