Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi Aromaterapi Masajı

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi Aromaterapi Masajı

Uzun yıllar İzmir’de yaşadım ve sonra işim gereği İstanbul’a yerleştim. İşim oldukça stresli olduğu için İzmir’de düzenli olarak masaj hizmeti alıyordum. Ancak İstanbul’a döndüğümde işini hakkıyla yapan hiçbir yer bulamadım. En son İzmir’deki masaj salonumdan bir telefon aldım ve çok yakın arkadaşlarının masaj salonu açtıklarını, çalışanlarının son derece eğitimli olduğunu duydum. Denemeye değer deyim Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanıştım. İyi ki de tanıştım…

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi hayatımda gördüğüm en iyi masaj salonlarından bir tanesi. Ben ki Çin’de, Tayland’da dahi bu hizmeti almış biriyim. İnanın bu salonda aldığım masaj hizmeti ile bu ülkelerde aldığım masaj hizmetinin hiçbir farkı yok. Hatta çok daha iyisi bile diyebilirim. Ben yıllardır aromaterapi masajı hizmeti alırım ve bu masajın benin için önemi büyüktür. Güne zinde başlamamı buna borçluyum. Teşekkürler Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi.

Sayısız Aromaterapi Seçeneği

Bilen bilir, aromaterapi masajı mis gibi narenciye kokuları ile yapılır. Özellikle portakal ve lotus çiçeği benim Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezinde favorim oldu. Bu kokular ile vücut dinlendirilir ve yeniden doğmuş gibi kalkılır. Ben bu salondaki çalışanlara ve bilhassa yönetimdeki arkadaşlara sonsuz şükran sunuyorum. Bana özel, referanslı olduğum için, ilk masaj ücretsiz oldu. Tabi ki bu masajın ardından 1 yıllık üyeliğimi hemen yaptım.

Bu salonda sadece aromaterapi masajı yok. Uzak doğu ve geleneksel masajların tümü var. üstelik benim gibi hijyen takıntılı biriyseniz hiç tereddüt etmeden gidin derim. Mükemmel ötesi bir yer ve tertemiz. Çalışanları söylediklerinizi emir kabul ediyor. Gerçekten kendinizi çok özel hissediyorsunuz. Özellikle stresli bir işte çalışıyorsanız bu masajla tanışmanızı tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Masajla Uyku Getirme başlıklı makalemizde masaj, spa ve uykusuzluk hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN