Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi

Geçenlerde yaşadığım sırt ağrılarından dolayı bir masaj salonuna gittim. Gittiğim yerde ne uzman bir masöz vardı ne de düş alınabilecek bir yer. Bırakın hamamı spayı doğru dürüst masaj odaları bile yoktu. Sonra internetten araştırıp Bakırköy spa Salonu ve Spa Merkezine gittim. Gerçekten inanılmaz bir masaj deneyimi yaşadım. Sırt ağrılarım için özel bir teknik uyguladılar. İsveç Masajı yaparak önce vücudumun şifa noktaları bulundu ve ağrıların hafiflemesi için tedaviye başladılar. Üstelik 2 kişi aynı anda hizmet verdi ve gerçekten işin uzmanı olduklarını kanıtladılar.

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Tertemiz

Beni en çok bu tesisin hijyeni etkiledi. Her yer bal dok yala resmen ayna gibiydi. Özellikle de spa odaları ve hamamı dakikalık temizleniyor. Ben ki asla bir başka yerde düş almayan insan saatlerce hamamında kaldım. Bir sonraki gidişimde de spayıkullanacağım. Burada dikkatimi çeken bir başka ayrıntı da çok sayıda fıtık hastasının olmasıydı. Yani tesis fıtık ağrısı çekenler için ayrı bir terapi de uyguluyor. Hatta bir teyze bel fıtığı ağrılarından bu tesis sayesinde kurtulduğunu söyledi.

Eğitimli Masör ve Masözler

İsveç Masajı daha önce çok duyduğum bir türdü. Ama hiç denememiştim. Kesinlikle sırt ağrısı yaşayanlara tavsiyemdir. Masajın ilk dakikalarında bile rahatlığı ve gevşemeyi fark edeceksiniz. Çalışanları bu konuda çok başarılı. Ayrıca sizinle birlikte bir refakatçi geldiyse, onun da hoş vakit geçirebilmesi için dinlenme alanları var. Ücretsiz çayınızı ve kahvenizi alıp burada vakit geçirebiliyorsunuz. İnanılmaz güler yüzlü çalışanları var. Benim bir sonraki tercihim de kesinlikle Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezi olacak. Ayrıca hamile kardeşlerim de gidebilir. Çünkü tesiste hamile masajı da yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.