BAKIRKÖY MASAJ SALONU NİTELİKLERİ

Bakırköy masaj Yoğun tempolu bir hayat sürerken nefes almak için duraksamak isteyeceğiniz bir yer olan Bakırköy masaj salonu, her alanda kendini kanıtlamış ve başarısı ile göz dolduran bir mekan olma özelliği taşıyor. Hassas davranışları ile incelik gösteren personeli ve işini en iyi yapan uzaman masaj ekibi ile sektörün olmazsa olmazı niteliğindedir. Kapıdan girilen ilk andan itibaren kendinizi çok özel hissedeceksiniz. İlgi ve alakanın en üst safhada olduğunu görürken daha masaj yapmadan rahatlayacağınız bir alana hoş geldiğinizi hissediyorsunuz.

Karşılayan personel sizi bir uzmana yönlendiriyor ve neye ihtiyacınız olduğunuzu hem anlamak hem da anlaşılır hale getirmek için müthiş samimi bir iletişim sağlanıyor. Ardından sizin için en doğru olan masaj yöntem ve seçeneği belirlenmektedir. Belirlenen masaj seçeneği için gerekli resmi evrak düzenlemelerinin ardından mahremiyet güvenliği noktası da halledilerek seans programı gerçekleştiriliyor.

Masaj esnasında masaj uzman koordinatörü harici kimlik bilgileriniz paylaşılmayıp yüzünüz mutlaka kapatılıyor. Daha ile dokunuşta kendinizi harika hissetmeye başlıyorsunuz. Öncelikle gevşeme noktası başlıyor daha sonrasında sizi bulutların üzerine çıkaracak olan hoş kokulu bitkisel yağlar ile masaj keyfinin tadına varıyorsunuz. Bakırköy Spa Salonu, ruh sağlığı masajı, cilt masajları, aşk masajları gibi birçok masaj seçeneği ile doğru karar alıp rahat bir nefes aldırıyor.

Masaj tekniklerini uzmanınız ile belirleyebiliyorsunuz. Alternatif tıp dediğimiz bio enerji yöntemi ile çakra açarak ruh sağlığınızı eskisinden daha iyi duruma getiriyor ve yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz. Yaklaşık yarım saatin ardından günlük olarak sonuna gelinen masaj için ertesi seansı dört gözle bekliyor olacaksınız. Masaj seansını son kısmında dinlendirici masaj olarak tanımlanan bir masaj uygulanıyor. Bu masaj sertleşen bölgelerde dağılmayı sağlarken kendinizi en çok şımarttığınız zaman dilimi oluyor. Sonrasında sıcak bir savuna keyfi ile de ödülünüzü alıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.