Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Masaj Salonu ile Nasıl Tanıştım

Bakırköy Masaj Salonu ile Nasıl Tanıştım

Uzun zamandır stresli bir çalışma hayatına sahip olduğumdan dolayı ruh sağlığımda farklı bozulmalar olduğunu fark ettim. Yaşadığım problemlerle alakalı olarak da bünyem, rahatlatacak ve dengemi sağlayacak bir yer aramaya başladım. Bir arkadaşın öneri ile de Bakırköy masaj salonu ile tanıştım ve gerçekten çok memnun kaldım. İlk girişimden itibaren gördüğüm ilgi ve alaka beni cezbetmişti. Alanında profesyonel olan masörler ile bir çok seans geçirdim ve her bir personelden ayrı ayrı memnun kaldım. Hijyenik bir kuruluş olması ve bu denli ciddiyetle işlerini sürdürmeleri oldukça kaliteliydi. Masaj seçeneğini uzman masörle ile belirledik ve bir masaj takvimi oluşturduk. Oluşturduğumuz takvim ile ilk seansıma başladım. Baştan ayağa rahatlatıcı, şımartıcı ve kesinlikle huzur verici bir seans olmuştu. Seans saatimin bitmesini hiç istemedim.

Güvenilirlik Siz Nasıl İsterseniz

Bakırköy SPA salonu işletiminde unutamadığım bir diğer noktaysa güvenliği oldu. İstemediğim hiçbir şeyin yaşanmaması ve güvenliğin her anlamda bu kadar sıkı tutulması da sizi rahatlatıyor. Bilgilerimin kimse ile paylaşılmamasını hatta ve hatta masaj seansı gerçekleşirken baş uzman harici kimsenin benim hakkımda bir bilgi öğrenmemesini talep etmiştim ki geri de çevrilmedi. Bilgilerim tamamen gizlenmişti. Masaj esnasında yüzümü görmeyecek şekilde uygulamam başladı ve kimlik bilgilerim isteğim gibi sonuçlandı. Özel ve bitkisel masaj yağları ile baştan aşağıya kadar tüm vücudumda uygulanan masajdan sonra kendimi daha dinç hissettim. Seanslarım gerçekleştikçe ruhumda iyileşmeleri ben dahil çevremdeki herkes ve yaptığım işlerde dahi kendini gösteriyordu.

Bir önceki yazımız olan Dolaşım Rahatlatıcı Masaj başlıklı makalemizde masaj teknikleri, cilt ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN