Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Masaj Salonu Denyimim

Bakırköy Masaj Salonu Denyimim

Yoğun ve yorucu bir yaşam temposuna sahip bir hayat sürerken rahatlatıcı hatta yeniden nefes almayı hissettirecek bir durak istiyordum ki Bakırköy masaj salonu ile karşılaştım. Tamamen bir arkadaş önerisi ile tanıştığım bu yer her alanda kendini kanıtlamış, hijyeni, profesyonel ve başarısı ile göz dolduran bir masaj salonu olarak inanılmaz hissettirmekle kalmayıp sizin hayata yeni bakış açıları ile bakmanızı ve yeniden keşfetmenizi sağlıyor. İlk girişimden itibaren hassas davranış ve incelikler yapanher bir personeli, işini en iyi şekilde uygulayan uzaman masaj ekip uzmanı ve ekibi ile masaj platformunun olmazsa olmazı niteliğinde olan bir yer olması inan İstanbul’ da size oh be dedirtiyor. Kapıdan giren her kim olursa olsun emin benim gibi düşünüyordur ilk adımımı attığım andan itibaren kendimi çok özel hissettim. Bu denli bir İlgi ve alakanın karşısında duygularımın en üst safhada olduğunu anımsadım. Henüz masaj yapmadan rahatlayacağınız saklı bir yeri bulmuş gibi hoş gelip hoş gittiğinizi hissediyorsunuz.

Cilt Masajı Keyfi

Bakırköy SPA salonu, vücut masajı seanslarımın ardından ikinci bir masaj deneyimini de satın aldım. Bir şey olur mu olmaz mı? Korkusunu bir kenara atarak cildimi alanında en iyi şekilde hizmet veren Bakırköy masaj salonu cilt uzmanların kendimi bıraktım. Cildim her seanstan sonra ayrı bir ışıldadı tabi bu durum her yerde daha çok dikkat çekmeme ve kendimi çok daha iyi hissetmeye neden oldu. Özel olarak uygulana cilt masajında kullanılan her yağ ve krem uzman dokunuşlarla beni çok daha genç ve güzel birisi yaptı.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Masaj Donanımları başlıklı makalemizde masaj, spa ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN