Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Masaj Donanımları

Bakırköy Masaj Donanımları

Masajı çok seven biri olarak çok fazla masaj salonu ve masörler ile tanışma fırsatım oldu. Bu nedenle var olanın aksine daha yeni ve aynı zamanda alanında uzmanlar ile masaj salonu arayışına girdim. Bu arayışımın neticesinde Bakırköy SPA salonu ile karşılaştım. Deneyimlediğim o kadar masaj salonu vardı fakat Bakırköy’ de uygulana masajları klasik masaj salonu uygulamalarının hatta reklamlarının çok ötesindeydi. Kalıplaşmış vaat edici sözlerin faaliyete geçmiş artık somut olarak ele alabileceğiniz cümlelerin olması açıkçası beni etkilemişti. İstanbul, oldukça yoğun, yorucu, stresli ama bir o kadar doyumu mümkün olmayan bir şehir. Benim Bakırköy masaj salonunda bulduğumda İstanbul’ un doyumsuzluğu oldu. Bu bakış açımın sebebi gittim bu masaj salonudur. Bakırköy’ de bulunan spor salonu, Türk hamamı, cilt bakımı, sauna, jakuzi keyfi, dinlendirici odalar, migren odaları, yaşam koçları ve masörler gibi bir masaj salonundan beklenilen tüm donanıma sahipti. Bu denli donanımlı ve kaliteli olmasının yanında masaj ücretleri ise çok uygun oluşu dikkati çekti.

Uygulanan Masaj Teknikleri

Bakırköy masaj salonu şimdiye kadar hiç duymadığım özel kokular ile sinirlerim yatışıyor ve rahatlamaya başlıyor. Masaj seansım başlamadan evvel uzman masör tarafından ekibine masaj koordinatları veriliyor ve uygulama anladığım kadarıyla tekniksel olarak uygulanıyor. Masaj anında kan akışınızın hızlandığını ve gevşediğiniz hissede biliyorsunuz. Böylesine profesyonel ellerle şımarmak isteyen herkese tavsiye edebilirim.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Masaj Salonu ile Nasıl Tanıştım başlıklı makalemizde Bakırköy, istanbul ve gece hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN