Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Bali Masajı

Bakırköy Bali Masajı

Bence kaliteli yaşamının temelinde, sağlıklı ve zinde olmak yatıyor. Ben bu prensiple sağlıklı beslenir, spor yapar ve haftada 1 gün masaj hizmeti alırım. Daha önce masaj hizmeti aldığım salon fiyatlarını güncelleyip faiş rakamlar ortaya çıkarınca vazgeçtim çalışmaktan. Uzun süredir masaj salonu arıyordum ve internette Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile karşılaştım. İyi ki de karşılaşmışım çünkü artık verdiğim paranın hakkını alıyorum. Hem de fazlasıyla…

Bu salona gittiğim ilk gün deneme masajına herhangi bir nedel ödemedim. Aslında çok umutsuz gitmiştim çünkü bir önceki masaj salonumun tekniklerine ve çalışanlarına çok alışmıştım. Ama ilk günden fikrim değişti. Çünkü hem teknik anlamında son derece zenginler, hem de çalışanları gerçekten bilgili ve kibar. Bana uyguladıkları bali masajı ilk dakikalardan itibaren etkisini göstermeye başladı bile.

Kaslarınız İçin Bali Masajı

Günümüz İstanbul’u çalışanlar için işkence oluyor. Saatlerce trafikte bekliyoruz, eve geç gitmek zorunda kalıyoruz, gittiğimizde de çocuklarımızla bile vakit geçiremeden yorgun düşüp uyuyoruz. Ben aslında masajı bir yandan da bu sebeple tercih ediyorum. Eve daha zinde gidebilmek ve çocuklarımla, eşimle ilgilenebilmek için. Çok şükür Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi sayesinde bunu başarıyorum. İş çıkışı uğruyor ve 75 dakikalık bali masajı seansıma giriyorum. Sonuç mükemmel.

Artık hem evde, hem de işte daha mutlu bir insanım. Hatta keşke daha önce tanışsaydım diyorum. Çünkü eski masaj salonum çok gelenekselciydi ve aldığım hizmet ile verdiğim para uyuşmuyordu. Oysa Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi modern ve tıbbi bilgiler ile donanımlı bir yer. Vücudun neye ihtiyacı olduğunu, hangi masaj tekniğini uygulayacaklarını kendileri karar veriyorlar. Etrafımdaki herkese gönül rahatlığı ile burayı öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Lomilomi masajı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN