Bahçelievler Profesyonel Masaj Salonu

Masaj Salonu seçiminizde önceliğiniz hijyen olmalıdır. Ne yazık ki günümüzde hijyen konusuna önem veren bir masaj salonu bulmak hayli zor. Oysa bizler Bahçelievler masaj salonu olarak hijyen konusunda en az sizler kadar titiziz. Bizim için müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi kadar temizlik de son derece önemlidir. Bu nedenle her müşterimizden sonra odalarımızı dezenfekte ederiz.

Sektörde öncü firmamız her zaman profesyonel bir ekip ile birlikte hizmet vermektedir. Öyle ki çalışanlarımızın masaj konusunda uzman olmasına önem veriyoruz. Hamile masajından spor masajına, uzak doğu tekniklerinden spaya kadar size her anlamda destek verecek büyük bir ekibe sahibiz. Üstelik fiyatlarımız da her bütçeye uygun.

Aromaterapi Masaj Seçenekleri

Aromaterapi masajı hoş kokulu bitkisel yağlar ile yapılan bir çeşit masajdır. Özellikle lavanta, kayısı ve portakal yağı gibi rahatlatıcı yağlar tercih ediyor ve güne zinde başlamanızı sağlıyoruz. Ayrıca spor masajı ile de ağrılarınızı dindiriyor ve daha sağlıklı spor yapmanızı sağlıyoruz.

Tesisimiz aynı zamanda birden fazla spa odasına da sahiptir. Eğer sizler de yaşınızın verdiği kırışıklıklardan kurtulmak ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak isterseniz hemen bizleri arayın. Son teknoloji spa odalarımız ile gözeneklerimizi açıyor ve cilt bakımı yapıyoruz. Son olarak verdiğimiz cilt masajı hizmeti ile kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlıyoruz. Hemen arayın ve sizler de randevunuzu alın.

Bir önceki yazımız olan Ataköy Masaj Salonu başlıklı makalemizde Ataköy Masaj Salonu, Bakırköy ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

1 comment on Bahçelievler Profesyonel Masaj Salonu

  1. Merhaba randevu almak istiyorum ama. Telefon bilgilerinizi göremedim.. Ve tanitim olarak yamis olduğunuz yazılar gayet başarılı olmuş iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir