Avcılar Masöz Bayan Hizmeti

Bayan-telefonları-masaj

Yeni salonları incelerken, masaj yaptırdıktan sonra da son derece güzel hizmetlerden faydalanabileceğim bir merkez olduğunu fark ettim. Cilt bakımı, vücudun geneline veya bölgesel olarak gerçekleştirilen doğal yağlarla uygulanan masaj teknikleri bulunuyor. Avcılar masöz bayan hizmeti için bir veya daha fazla uzman bayanın benimle ilgilenmesi için müşteri hizmetleriyle görüşmem yeterli oldu. Aynı gün içerisinde salona gelebileceğimi, birkaç saatlik seanslarla bakım yaptırabileceğimi söylemeleri üzerine, ilk seferden itibaren son derece memnun kaldım.

Cilt Bakımı ve SPA Hizmeti

masöz-bayan
masöz-bayan

Hijyene dikkat edilen salonlardaki bayanlar, sertifikalarının hakkını vererek çalışıyorlar. Benim belim, daha önce operasyon geçirdiğim için biraz hassas. Bütün gün bilgisayar başında çalıştığım için özellikle belime binen yük de ayağa kalktığımda aniden artıyor. Ağrı yaşadığım zamanlarda sadece kremler ve diğer ilaç türleri değil, masaj yaptırdığımda yaşadığım rahatlamayı da düzenli hale getirmek istiyorum. Avcılar masöz bayan hizmeti için evinde masaj yaptırmak isteyenler olduğu gibi, ben de dahil pek çok müşterinin salona gitmesi dikkat çekiyor.

Avcılar’da Bulunan Masaj Salonlar

İşimden çıktıktan sonra güzelce bir masaj olmak için, masöz bayanların bulunduğu salona gitmek istiyordum. Bu merkezi internetten bulduğumda, direkt olarak içerisinin son derece temiz ve ferah olması beni etkiledi. İlk olarak ücretini sorduğumda, lafı çevirmek ve ekstralardan bahsetmek yerine net olarak seans ücretini söylediler. Bu konuda dürüstlükleri ve anlaşılan fiyattan hizmet verebiliyor olmalarından çok memnunum. Bazı salonlarda özellikle farklı yağların kullanıldığı, bornoz, havlu ve duş için ekstra olarak ödeme talep edildiğiyle ilgili bilgilere sahibim. Kendimi mutlu hissedebilmem ve keyfimi koruyabilmem için doğrudan sistemi güvenli bir şekilde kullanmak istiyorum.

Telefon numaralarına mesai saatleri içerisinde yanıt veren bir çalışan bulunuyor. Seans süremi veya tarihini değiştirmek istediğimde de yardımcı olabiliyorlar. Bazı günlerde kapalı olabildikleri için, gelmek isteyebileceklerini düşündükleri müşterilerini arayıp haber veriyorlar. Avcılar masöz bayan hizmeti almak için resmi kurumlardan, sertifikalı olan hanımların olduğu hizmet için başvuruda bulunulması gerekiyor. Ben de bu durumu bildiğim için, uzman ekibi olan bir kuruluşu seçmenin keyfini yaşayabiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.