Sosyal Medyada Biz}

Ataköy Vücut Masajı

Ataköy Vücut Masajı

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittiğim Bakırköy Spa Merkezi sayesinde vücudumdaki birçok ağrıdan kurtuldum. Ofiste çalıştığım için belimde, sırtımda ve boynumda sürekli ağrılar vardı. Masa başında çalışmanın getirdiği bu ağrılardan birçok kas gevşetici gibi ilaçla kurtulmaya çalıştım. Ancak ilaçlar ağrılarımın geçmesi için yeterli olmuyordu. Aynı zamanda fazla ilaç da kullanmanın zararlı olduğunun farkındaydım. Bir akşam dışarıda arkadaşlarımla buluştuğumda bana Bakırköy’de yaptırabileceğim Ataköy vücut masajı seanslarından bahsettiler. Tüm vücuda yapılan bu masajda dğal yağlarından faydalarından yararlanılıyor. Doğal yağlar ile birlikte uygulanan masaj teknikleri sayesinde olabilecek en iyi etki vücuda uygulanıyor.

Vücut Masajı İle Ağrılarınızdan Kurtulun

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittiğim vücut masajı seansları sayesinde vücudumdaki şiddetli kas ve kemik ağrılarından kurtuldum. Ofiste sürekli masa başında çalıştığım için oluşan sırt, boyun ve bel ağrılarım için yaptırdığım vücut masajı oldukça etkiliydi. Aynı zamanda farklı doğal yağların karışımlarını kullanan Bakırköy Spa merkezi güler yüzlü çalışanları sayesinde birçok kullanıcı tarafından oldukça seviliyor. İlk gittiğimde ağrılarımın geçeceğine pek inanmamış olsam da çalışanların güzel ilgisi ve güler yüzü sayesinde bir kez yaptırma kararı almıştım. Şu an ise vücut ağrılarımın geçmesi ile beraber en çok gittiğim masaj salonlarından biri haline geldi.

Bakırköy spa merkezi aynı zamanda sadece vücut masajı değil aynı zamanda birçok farklı masaj hizmeti de veriyor. İlk vücut masajı seansımdan sonra gittiğimde diğer gelenlerden duyduğum farklı masajları da yaptırmayı planlıyorum. Göğüs masajı, kalça büyütme masajı gibi birçok farklı masajı profesyonel bir şekilde isteyenlere seanslar halinde uygulayabiliyorlarmış. Tabi yine doğal ve farklı yağların etkilerinden faydalanarak bu masaj türleri uygulanıyormuş. Şu an devam eden vücut masajı seanslarım bittikten sonra diğer masajları da denemeyi düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Ayak Masajı Kremi İle Ferahla başlıklı makalemizde etkili bayan masaj, Ayak masajı kremi ve ferahlatan masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN