Sosyal Medyada Biz}

Ataköy SpaMerkezine Tam Not

Ataköy SpaMerkezine Tam Not

Ataköy SpaMerkezine Tam Not

Ben 8 yıldır profesyonel futbol oynuyorum. Yaz kış top koşturduğumuz için de ciddi ayak ve bacak ağrılarımız olabiliyor. Üstüne üstlük bir de bel fıtığı belası ile mücadele ediyorum. Benim tüm bu ağrılarımın dermanı Ataköy spa salonudur. Takımımdaki bir arkadaşım ile birlikte keşfettiğimiz bu salona yıllık üyeliğimiz var. Şubatta bitiyor yeniden, hiç düşünmeden üyelik yapacağım. Bende artıları çok. Öncelikle çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Buraya ilk geldiğimde ciddi kas ve bel ağrısı çekiyordum. Merkezin hamamı, saunası ve spası son derece temiz. Ayrıca çalışanları da modern tıbba kafa tutarcasına bilgili. Önce buhar banyosu ve sonra da masaj sayesinde ağrılarımdan bir haftada kurtuldum. Sonra bel fıtığım başladı. Aynı şekilde fizik tedavi sonrası buraya geliyordum ve masaj hizmeti alıyordum. Doktorum bile şaşırdı bu kadar hızlı iyileşmeme.

Profesyonel Çalışanlar

Ataköy spa merkezi en çok profesyonel çalışanları ile nam salmış durumda. Çalışanlarının hepsi yurtdışında eğitim görmüş kişiler. Zaten tek tip masaj yok. Birden fazla masaj çeşidi bulunuyor ve sizin için en doğru olanını uyguluyorlar. Ben genellikle Bali masajı sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Bu futbol yaşantıma bile yansıdı. Artık çok soğuk havalarda yapılan antrenmanlar bile beni etkilemiyor.

Arkadaşlar eğer kendinize spa ya da masaj salonu arıyorsanız kesinlikle Ataköy spa merkezidiyorum. İşinin hakkını veren ve fiyatları çok uygun olan bir yer. Zaten ilk gittiğinizde bile fark edeceksiniz bunu. Çalışanları harika insanlar. Sorunlarınızı can kulağı ile dinliyor ve çözüm getiriyorlar. Ben bu iş için çok para ödeyemem diyenler var. Ama inanın günlük yaşantınızda harcadığınız paraların yanında buraya vereceğiniz para devede kulak kalıyor. Ayrıca yıllık üyeliklerde indirim de var.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları başlıklı makalemizde masaj, spa ve etkili masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN