Sosyal Medyada Biz}

Ataköy Spa Merkezi

Ataköy Spa Merkezi

Spa benim için vazgeçilmez bir deneyim. Ayda minimum 2 kez gidiyorum ve gittiğim hafta benim için mükemmel geçiyor. Zaten sağlığına önem veren herkesin de gitmesini öneriyorum. Spa sudan gelen güzellik sağlık demek. Ataköy spa merkezi sayesinde spa deneyimini tam da istediğim gibi yaşıyorum. Kendimi evimde gibi hissediyorum. Üstelik hijyen açısından da benden tam not aldı. Her yer pırıl pırıl.

Ben bu merkezle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İlk gittiğimde beni çok iyi karşıladılar. Hijyen konusunda endişelerim vardı ama görür görmez bu endişelerim son buldu. Kişiye özel spa odaları ve masaj salonları harika. İşini hakkıyla yapan çalışanları var. Eğer giderseniz verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ettiklerini göreceksiniz.

Spaya Gidin Sağlıklı Yaşayın

Spa buhar odasına benzer bir yer. Buhar ve sıcak su ile tüm gözenekleriniz açılıyor. Benim ergenlik döneminden kalan sivilce ve aknelerim hiçbir ilaçla geçmedi. Sadece spa derdime deva oldu. Tabi spadan sonra dinlenmiş vücudunuza mutlaka masaj yaptırın. Ataköy spa merkezi sağlığına ve güzelliğine önem veren insanların uğrak mekânı olmuş durumda. Burada çok güzel arkadaşlıklar da edindim. Ayrıca yanınızda biri ile gidecekseniz onun sizi beklemesi için bekleme salonu ve kafeteryası da var.

Spa ve masaj salonu dendiğinde aklınıza bu iş için çok bütçe ayırmanız gerektiği gelebilir. Ama inanın öyle değil. Bir kere sağlığımız için zaten paranın bir önemi yok diye düşünüyorum. Ama kendiniz için küçük de olsa bir şey yapmak isterseniz kesinlikle buraya gelin. Çok cüzi bir paraya kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Hamileler bile doktorlarına danışarak buraya gelip rahatlıyorlar. Sporcular ve yaşlı insanlar da ağrılarından kurtulmak için buraya geliyor.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları başlıklı makalemizde masaj, spa ve etkili masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

29 Kasım 2019
138 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN