Sosyal Medyada Biz}

Ataköy Spa Merkezi Çok Uygun

Ataköy Spa Merkezi Çok Uygun

Biz bir grup kız arkadaş işten zaman buldukça spaya gidiyorduk. Ama Ataköy spa merkezi ile tanışana kadar aldığımız hizmetin aslında gerçek spa olmadığını fark etmedik. Üstüne üstlük o kadar fazla para ödemişiz ki resmen yolmuş ilk gittiğimiz spa merkezi bizi. Neyse ki arkadaşlardan biri burayı keşfetti de gerçek bir spa deneyimi yaşamaya başladık. Hem de çok çok ucuza.

Arkadaşlar burada sadece spa yok. Hem Türk hamamı, hem de masaj hizmeti var. Kendinizle baş başa mükemmel bir hafta sonu geçirmek isterseniz hemen gidin derim. Çünkü kafanız boşalıyor ve vücudunuz rahatlıyor. Haftaya süper başlıyorsunuz. Burada sizi rahatsız edecek ne bir gürültü var, ne de kir pas. Her taraf tertemiz. Zaten sürekli temizlik personeli var. Siz duşa girince hemen temizleniyor sonraki kişiye hazır ediliyor. Etrafta sürekli size hizmet etmek için bulunan kişiler var. Kendinizi acayip özel hissediyorsunuz.

Bali Masajının İstanbul’daki Adresi

Bal, masajını bilen bilir. Mis gibi kokular eşliğinde yapılan, inanılmaz bir masajdır. Hem şifa kaynağıdır, hem de vücudunuzun dinlenmesini sağlar. Ben her kışa girerken birkaç kez bu masaj hizmetini alıyorum. Çünkü masaj bağışıklığı da güçlendiriyor. Eğer hasta olmak istemiyorsanız masaj yaptırın. Kulağa tuhaf geliyor olabilir ama geçmişte askerler bile masaj ile savaşa hazırlanırmış.

Ataköy spa merkezi çalışanları uzak doğulu ve eğitimli kişiler. Aralarında son derece kalifiye Türk çalışanlar da var. Karşılama personelleri çok güler yüzlü. Kafeterya çalışanlarından işletme müdürüne kadar herkes sizden biri gibi. Verdiğiniz paranın hakkını alacağınızdan emin olun. Zaten memnun kalmazsanız paranızı da iade etmeyi göze alıyorlar. En ufak bir rahatsızlığınızda dahi hemen müdahale ediyorlar.

 

Bir önceki yazımız olan Ataköy SpaMerkezine Tam Not başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

29 Kasım 2019
74 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN