Aşırı Yorgunluk masaj bakırköy

Aşırı yorgunluk artık dayanılacak gibi değildi, son birkaç ay içinde. Bir masaj yaparsam iyi geleceğini düşünerek spa merkezine gittim. Farklı bir ortamda yapılan masajla bundan memnun kalacağımdan emin oldum masaja başlaman. Masaj odasın da rahatlatıcı bir müzik ve güzel ve nahoş bir kokuyla masajı yaptılar. spa Salonu gayet temiz ve düzenliydi kendimi orada rahatsız hissetmedim Bu da benim için gayet iyi bir durumdu. Masajın ardından duyduğum rahatlık paha biçilemez. Sadece yorgunluğum geçmedi, beraberinde rahatladım ve pozitif bir enerji yüklü olduğumu fark etim. Bu amacımın çok üstünde bir durum oldu. Tabiî ki de memnun kaldım. Bakırköy spa merkezini arkadaşım tasfiye etti ama büyük bir iyilik yaptığından eminim onun bile haberi yoktur. Haberi olsaydı eminim hoşuna gitmezdi.

Masajların farklı etkilerini de keşfettim bundan dolayı sürdürmeyi düşünüyorum. Çünkü fiziksel ve ruhsal değişimi çok belirgindi. En çok memnun kaldığım durum vücudumun her hangi bir zorluğa maruz kalmamış hissi oluşturmasıydı.

Masajın faydaları

yorgunluk-masajı
yorgunluk-masajı

Masaj, hasta veya yorgun bir organın rehabilite etmenin olduğunu ve bundan dolayı bir çözüm yöntemidir.

Dinlendirici Masaj: Günlük yorgunlukların çıkarılması ve toksinlerin atılması için ister sauna sonrası istenirse günün herhangi bir saatinde yapılan masajlardır. Spa salonunda da dinlendirici masaj eşliğinde olan üstü bir rahatlamayı hissettim. Yalnızca fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da bir rahatlama sağladı. Masözün profesyonelliği burada anlaşılıyordu.  Farklı masaj yöntemleri, belli sıralamalar içerisinde uygulanarak, kas spazmlarının ve ödemin dağıtılmasını sağladılar. spa Masaj salonunda yaptığım masaj sonrası çok memnun kaldım. Yorgunluğun kalıcı hasar bırakmaması adına masajın güzel bir tedavi yöntemin olduğunu çok geç fark etsem de bu güzel bir durum. Masajın faydasından daha uzun yıllar da yararlanmayı düşünüyorum.

Tansiyon ve kan dolaşımının düzenlenmesi üzerinde de bir etkiye sahip.

Beyninizin mantıksal ve duygusal yanlarını aynı anda uyararak hem fiziksel, hem de ruhsal rahatlama sağlar.

Kaslarınızı, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirir, sizi bir sonraki güne zinde bir şekilde hazırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.