Aromaterapi Masajı
By: Date: Kasım 29, 2019 Categories: Bakirkoy Masaj Salonu,Bakırköy Spma Merkezi,beylikdüzü spa ve masaj,halkalı spa merkezleri,istanbul masaj salonları,Masaj Bayan,Masaj Salonu Etiketler: , , , , , , ,

Uzun bir kültür geçmişine sahip olan masaj uygulaması, şifahi bir iyileşme göstermektedir. Modern çağ yaşamının bitirici gücü insan sağlığında ciddi yaralanmalar ve fizyolojik bozuklukları ile başlayan bir süreç gösteriyor. Bu durumu en iyi şekilde onarmak ve sağlığını korumak isteyen her birey ilaç tedavisi görmeksizin doğru masaj uygulaması ve doğru uzmanlar ile yapılması ile dengede bir hayat sürdüre bilmektedir. Bakırköy SPA merkezi sağlıklı yaşam için kurulan masaj salonu donanımına sahip uzman kadrosu ile müşterilerine en iyi şekilde masajlar uygulayarak modern çağa savaş açıyor. Stres, sıkıntı, üzüntü, yıpranma, fizyolojik problemler gibi problemlere karşı birçok masaj seçeneği sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir masaj hizmeti için masaj yelpazesinin ne kadar zengin olduğunu oldukça önemlidir.

Stresten uzaklaşarak onarılmaya yardımcı olarak yapılan masajlardan biri olan Aromaterapi masaj tamamı ile bitkisel yağlar ile yapılan uygulamanın bir mucizesidir. Elde edilen bitki özleri ile yapılan masaj yağları vücutta gevşemeyi sağlar. Kişi masaj salonu ile buluştuğu andan itibaren bilinçaltında rahatlamaya başlar ve düşük tempoda uygulanan masaj ile kas altındaki dokuya da nüfus ederek ısıtır. Bu ısınma ile kan dolaşımı artar ve ruhsal rahatlamayı da beraberinde getirir.  Bitki özlerin karışımından elde edilen bitkisel yağlar rahatlatıcı masaj teknikleri arasında yer alır ve psikolojik rahatlamayı duyusal olarak beyine iletmesi ile huzur artırıcı etki gösterir. Sinirleri yatıştırarak uyku halindeki gibi bir gevşeme söz konusu olur. Bu rahatlama ile vücut kendi iyileştirme ve yenileme işlevini gösterir. Masaj bitimi cildinize nüfus eden yağlar ile daha ışıl ışıl bir cilde sahip olurken iç huzurunuz sağlanmış bir şekilde olumlu etkiler hissettirmektedir. Bakırköy SPA merkezi, Aromaterapi masörleri ile kurulan ekip doğrultusunda profesyonel bir masaj uygulaması sağlayarak tam not almıştır.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları başlıklı makalemizde Bakırköy, etkili masaj ve gece masajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir