Sosyal Medyada Biz}

Akupunktur Shiatsu Masajı

Akupunktur Shiatsu Masajı

Akupunktur benim 4 yıldır ilgi alanım. Bilen bilir, akupunktur ile vücudun enerji noktaları harekete geçirilir ve vücut kendi kendini iyileştirmeye başlar. Özellikle benim gibi baş ağrısı yaşayanlar bunu çok iyi bilir. Ben bundan 10 yıl kadar önce yüz felci geçirdim. Bu nedenle yüzümün sol tarafından kafamın arkasına kadar dayanılmaz ağrılarım oluyordu. Bir süre akupunktura gittim, ağrılarım hafifledi. Ama cepte para kalmayınca akupunktura da para yetiştiremedim. Çaresiz kalmışken Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanıştım. Resmen yeniden doğdum.

Akupunktura verdiğim paraya şimdi üzülüyorum. Çünkü Bakırköy  Spa Merkezinde shiatsu masajı aynı mantıkla uygulanıyor. Hatta akupunkturdan daha etkili bile diyebilirim. 2. Gitmemde ağrılarım hafifledi, 3. De uyumaya başladım. Şimdi de çok rahatım. Her hafta seansım var. Hatta sadece masaj değil, spa ve Türk hamamından da yararlanıyorum. Gerçekten bir harika.

Kasılma ve Gerginliğe Son

Boyun ve ense bölgemdeki kasılmalar hayat kalitemi büyük ölçüde düşürüyordu. Hatta bu kasılmalar sebebi ile kambur bir görüntü bile oluşuyordu. Neyse ki bu görüntüden Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi sayesinde kurtuldum. Masajı yapan kişiler birkaç aylık eğitimle gelmiyorlar. Bildiğiniz bu işin okullarında mürekkep yalıyorlar. Zaten buraya geldiğinizde farkı hemen göreceksiniz. Burada hamile hanım efendiler de var, sporcular da, yaşlı teyze amcalar da. Çünkü masaj çeşitliliği çok fazla.

Shiatsu masajı benden büyük fayda yarattı. Ama her ağrısı olana bu masaj uygulanmıyor. Çünkü sizin vücudunuzun farklı bir masaja ihtiyacı olabilir. Bu yüzden önce bir muayeneden geçiyorsunuz. Eğer bu salına kayıt yaptıracaksanız hamamını ve spasını da ücretsiz kullanabileceğinizi unutmayın. Bu büyük bir ayrıcalık oluyor. Günün tüm yorgunluğu toksinleriniz ile birlikte kayboluyor.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Gençlik Masajı başlıklı makalemizde masaj, Spa Salonu ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN