Bakırköy SPA Merkezi

Uzun soluklu iş hayatımdan dolayı sağlık problemleri yaşıyordum. Bu problemler özellikle ruhsal bazı çöküntüler meydan getirmişti. Belli bir süre bu durumdan kendi çabamla çıkmaya çalışsam da iş, ev, aile, sorumluluklar, mecburiyetlerim derken bu pek mümkün olmadı. Bakırköy civarında bir masaj salonu araştırmaya karar vermişken çevre ve internet üzerindeki tavsiyeler ile Bakırköy SPA merkezi ile tanıştım. Ortamdaki sakinlik ve huzuru kapıdan girer girmez hissede biliyorsunuz. Danışmanlar ve çalışan tüm personel bunu bana fazlasıyla hissettirdiler. Kendileri ile kurum öz geçmişi hakkında referans görüşmesi yaparken benim gibi birçok kişiye ciddi yardımcı olunmuş ve tedavi edilmiş olduğunu gördüm. Kuruma güvenmiş ve anlatılanlar ile ikna olmuştum. İlk randevum ile bir randevu takvimi hazırlayarak masajıma başlamıştım. Masaj salonuna gittiğimde ilk gözüme çarpan nokta temizlikti. Ciddi hijyenik bir ortamda buram buram kalite kokan bir salondu.

 

Bakırköy SPA Merkezinin Etkileri

Masaj ekibinin güler yüzü, davranış biçimleri, hoş sohbet ortamı ile çok rahatlatıcı bir seans geçirmiştim. Öncelikle masaj salonuna gidiş nedenim hakkında sorular yöneltilmişti. Sorunun cevabı benim açımdan basitti, stresli bir hayatın yükünü hafifleterek kendimi şımartmak olduğunu söyledim. Uzman danışman benim amacım hedefinde bir masaj paketi tercih etmemde yardımcı olarak hangi bölgelerde yoğunlaşan masaj yapılacağını ve faydalarından bahsetti. Ve ardından masaj raporumu tutan resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından baştan aşağı kendimi yenileyen mucizevi masaja kendimi bırakmıştım. Bakırköy SPA merkezinden çıktığımda artık İstanbul’un karmaşasını değil huzurunu hissediyordum. Kendimi pamuklara sarılmışçasına rahatlamış hissediyorken. Fiziksel manada da vücudumda gevşeme ve daha rahat hareket edebildiğimi kesinlikle hissediyordum. Hayat kalitem Bakırköy SPA merkezi, önce ve sonrası iki döneme ayrılmışçasına harika bir deneyim yaşatmıştı. Yaşam kalitem artarken çevremdekilerle daha sağlıklı iletişim kurup daha verimli hale gelmiştim.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Merkezi Masajları başlıklı makalemizde masaj tedavisi ve sağlık masajı hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts